Київ увійшов до ТОП-3 міст світу з найбільшими заторами: рейтинг


Столиця України — Київ — посіла третє місце в міжнародному рейтингу міст з найбільшими заторами за 2021 рік. До цього списку також увійшли Харків, Дніпро та Одеса.

Об этом сообщает Охота на акул


Про невтішну ситуацію із заторами на дорогах найбільших українських міст повідомляє UAINFO.org з посиланням на TomTom Traffic Index.


Серед усіх міст планети Київ потрапив у топ-3 антирейтингу заторів. Шосте місце посідає Одеса, яка до того ж має найбільший приріст у 7% у світовому антирейтингу серед усіх українських мегаполісів. Харків знаходиться на 12 місці, а Дніпро закриває собою топ-25.Переможцем антирейтингу в 2021 році став турецький Стамбул, а на другому місці опинилася Москва. Цікаво, що найбільше місто світу Токіо з населенням близько 34,5 млн чоловік, посідає 17 місце.До прикладу, у 2020 році Київ посідав 12 місце серед 416 міст світу з інтенсивності автомобільних заторів на дорогах, 2018-го — 13-те, а 2017-го — 14 місце.


Цьогорічний рейтинг охоплює 404 міста в 58 країнах на шести континентах, цей індекс трафіку оцінює міські затори в усьому світі та надає безкоштовний доступ до інформації по місту. Він покликаний допомогти подолати проблеми, пов’язані з дорожнім рухом.

Источник: Редакция